-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.11.2023 - 30.11.2023
SON GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart’ınız ile 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Gürgençler Apple mağazalarından ve www.gurgencler.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 5 taksit fırsatı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Ticari kredi kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler: Maximum Fırsat alışverişleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

Kampanya detayları: 

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksitli işlem yapılamamaktadır. 

Bankamızca alışveriş içeriğinin tespit edilememesi ve taksitlendirme kısıtlaması/taksitli işlem alt limitinin firma tarafından yönetilmesi sebebiyle taksit seçeneğinin ödeme adımında mağazalarda kasada veya internet sitesinde sepet adımında seçilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

Peşin işlemlerin sonradan faizsiz taksitlendirilmesi kampanyası değildir.Gürgençler Apple mağazaları ve www.gurgencler.com.tr'de Peşin Fiyatına 5 Taksit Fırsatı!