Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Maximum Pati Kart'a 20 TL MaxiPuan!

01.09.2021 - 30.09.2021

Maximum Pati Kart'a başvurun, 30 Eylül 2021'e kadar veteriner kliniklerinden ve evcil hayvan mağazalarından tek seferde yapacağınız 100 TL üzeri ilk alışverişinize 20 TL MaxiPuan!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 
Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart 
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Pati Kart haricindeki Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartı, Maximiles, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, bireysel emeklilik, sigorta ve fatura ödemeleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
 
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 8 Ekim 2021 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 18 Ekim 2021(bu tarih dahil)'dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Yükleme anında kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
 
Ek Koşullar: Kampanya Maximum Pati Kart ile veteriner kliniklerinden ve evcil hayvan mağazalarından tek seferde yapılan 100 TL üzeri ilk alışverişi kapsamaktadır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 
Maximum Pati Kart ile ilgili detaylı bilgiye https://www.maximum.com.tr/TR/kartlar/maximum-pati-kart/Sayfalar/maximum-pati-kart.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Kedi, köpek ve kuş görsellerinden birinin ya da hepsinin olduğu 4 farklı seçenekten oluşan Maximum Pati Kart ile 31.12.2021’e kadar geçerli kampanya kapsamında evcil hayvan dostlarınızın ihtiyaçları için yapacağınız veteriner ve evcil hayvan mağazası alışverişinizden %3 Pati MaxiPuan kazanın.
Maximum Pati Kart’a Maximum Mobil’den, İşCep'ten, SMS ile ya da size en yakın Şubemizden hemen başvurabilir, fiziken Maximum Pati Kart’ınızı teslim almayı beklemeden, e-ticaret alışverişlerinizde ve mobil ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
 
Maximum Pati Kart'a Maximum Mobil'den başvurmak için:  https://maximummobil.page.link/hizcrd
• Köpek görselli için “PATİKOPEK boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
• Kedi görselli için “PATİKEDI boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
• Kuş görselli için “PATİKUS boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
• Birden fazla evcil hayvanın yer aldığı görselin bulunduğu Maximum Pati Kart için ise “PATIHEPSİ boşluk TC Kimlik Numaranızı”,
 
Yazıp 4402’ye kısa mesaj atarak da Maximum Kart başvurusunda bulunabilirsiniz.**
 
**SMS ile başvurularda Bankamıza gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. 
 
 

Maximum Kart'a Başvurun