Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Yapı Market Harcamalarınıza 50 TL MaxiPuan!

01.11.2021 - 30.11.2021

1-30 Kasım tarihleri arasında Yapı Market sektöründe yer alan anlaşmalı Maximum üye işyerlerinden tek seferde 1.500 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak 50 TL MaxiPuan ya da Maximiles’ınızla yaparak 50 MaxiMil kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 
Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximum Genç ve Bankamatik Kartlar.
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün gruplarının satışını yapan e-ticaret firmaları ve mağazalar kampanyaya dahil değildir.
 
Kampanya detayları: Kampanya kapsamında ödül kazanılabilmesi için Yapı market sektöründe yer alan anlaşmalı Maximum üye işyerlerinden tek seferde en az 1.500 TL ve üzeri alışveriş işlemi gerçekleştirilmesi gerekmekte olup kampanya kriterlerinin Maximum Kart ile sağlanması durumunda 50 TL MaxiPuan, Maximiles ile sağlanması durumunda ise 50 MaxiMil kazanılacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 50 TL MaxiPuan ya da 50 MaxiMil kazanabilecektir. Kampanya kapsamında hem MaxiPuan hem de MaxiMil kazanımı mümkün olamamaktadır. Kazanılacak ödül türü kampanya kapsamında alışveriş işlemi gerçekleştirilen kartın Maximum Kart olması durumunda MaxiPuan, Maximiles olması durumunda ise MaxiMil olarak belirlenecektir. Kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilecek ilk işlem sonrasında yüklenecek ödül türü otomatik olarak belirlenecek olup değişiklik yapılması mümkün olmayacaktır.
 
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan&MaxiMiller 15 Aralık 2021 tarihinde kampanya kriterlerinin yerine getirildiği kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 26 Aralık 2021’dir. (bu tarih dâhil) Maximiles uçuş programı ve MaxiMil kullanımı kapsamında detaylı bilgiye www.maximiles.com.tr üzerinden ulaşabilmektedir. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.
 
Ek Koşullar: Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuanlar&MaxiMiller geri alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.
 
 

Maximum Kart'a Başvurun