Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Okul Ödemelerinizi Faizsiz Taksitlendirin!

01.02.2022 - 30.09.2022

30 Eylül’e kadar eğitim kurumlarında yapacağınız peşin eğitim harcamalarınıza 8 aya varan faizsiz taksit fırsatı!
 
Taksitlendirme talebinizi;
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme  veya Kartlarım> Kart Harcamalarım
• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara kartlar
 
Kampanya Detayları:
1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
2. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında 1 Şubat – 30 Eylül tarihleri arasında eğitim kurumlarında yapılan 1.000 - 200.000 TL(dahil) arası peşin alışverişlerde faizsiz 3-8 arası taksit seçeneği uygulanacaktır.  200.000 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.
3. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası İşCep ve Maximum Mobil’den 1 Şubat – 30 Eylül tarihleri arasında yapılacak 3 ila 8 taksitli taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.
4. Kampanya sadece banka sisteminde eğitim kurumları olarak gözüken ve yurtiçi işyerlerinde geçerli olacaktır. Yurtdışı işlemler mevzuat gereği taksitlendirilememektedir.
5. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
6. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce ve kampanya bitiş tarihinde önce yapılmalıdır.
7. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.  
8. Sonradan taksitlendirme işlemi Maximum Mobil, Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.
9. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
10. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır.
11. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Maximum Kart'a Başvurun