-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 07 Ağustos 2023 Maximum Kart ile Takımınıza Destek Olun!

  7- 31 Ağustos tarihleri arasında başvurulan ve onaylanan kulüp logolu Maximum Kart’ınız ile 10 Eylül’e kadar tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri harcamanıza 100 TL MaxiPuan!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Göztepe Kart, Sivasspor Maximum Kart, Maximum Trabzonspor Kart, Maximum Giresunspor Kart, Adana DemirSpor Maximum Kart, Maximum Karşıyaka Kart, Maximum Samsunspor Kart

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Nakit çekim, MaxiPuan/MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, kampanya dönemi dışında yapılan taksitli alışverişlerin taksit tutarları, yatırım fonu alımları, altın biriktiren talimat kapsamında altın alımı, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. 

  Ödül kullanımı: 

  Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuanların yüklenebilmesi için yükleme anında kartların kullanıma açık olması gerekmektedir. Kazanılan MaxiPuanlar 14 Eylül 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ekim 2023’tür. 

  Katılmak için: 

  Kampanyaya dahil olan kulüp logolu Maximum Kartlara dilediğiniz İş Bankası Şubesinden, İşCep’ten ya da Maximum Mobil’den başvurabilirsiniz. 

  Türkiye İş Bankası A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.