-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 06 Mart 2023 Renault Yetkili Servislerinde İlave 5 Taksit veya 2 ay Erteleme

  6 Mart-15 Nisan 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınıza özel 7 taksitli işlemlerde ilave 5 taksit veya 2 ila 3 taksitli işlemlere 2 ay erteleme fırsatı!


  Kampanya Detayları: Kampanya kapsamında 15 Nisan 2023 tarihine kadar sadece Maximum anlaşmalı Renault yetkili servislerinden Maximum Kartınız ile yapacağınız 7 taksitli işlemlerde ilave 5 veya 2 ve 3 taksitli işlemlerde 2 ay taksit erteleme fırsatı sunulacaktır.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm ticari kredi kartları, bireysel kredi kartları ve Vadematik Kartlar dahildir. 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı kullanılarak yapılan alışverişlere taksit yapılmamaktadır. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir. 

  T. İş Bankası A.Ş ve MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.