-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ekim 2022 HD İskender'de 20 TL MaxiPuan!


  1 - 31 Ekim tarihleri arasında Maximum Mobil ya da İşCep uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, HD İskender’den tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişte 20 TL MaxiPuan kazanın! 


  Katılmak için: Maximum Mobil ya da İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.


  Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel ve ticari kredi kartları, Bankamatik Kartları


  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde MaxiPuan kazanımları da iptal edilecek olup, yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.


  Ödül Kullanımı:​ Kampanya Pidem restoranlarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 4 Kasım 2022 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 31 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.