-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 16 Mayıs 2023 turkcell.com.tr/pasaj'da 200 TL MaxiPuan!

  16 - 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Maximum Mobil'den veya İşcep’ten kampanyaya katılın, turkcell.com.tr/pasaj ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapacağınız 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 200 TL MaxiPuan kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli tüm kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç ve ek kartlar), Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ile turkcell.com.tr/pasaj ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapılan Cihazlar sekmesi altında yer alan tüm kategori/ürün alışverişleri dahildir. 
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. 
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 13 Haziran 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2023 (bu tarih dâhil) olup, bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuan’lar 1 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacaktır. 

  Diğer Koşullar: 
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında azami 200 TL MaxiPuan kazanılabilir. Maximum Kart'a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles'a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılabilecektir. 
  • Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ödül MaxiPuanlar tüm Maximum üye işyerlerinde kullanılabilecektir. 
  • Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanılabilecektir.
  • Kampanyaya iptal, iade işlemleri dahil değildir. 
  • Site üzerinden kampanya kapsamında satın alınan ürünler için yasal cayma hakkı süresi dolduktan sonra kazanılan puanlar kazanan karta yüklenecektir. Puan yüklenmesinin ardından ürünler için para iadesi yapılamayacaktır. 
  • Turkcell ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme ve/veya durdurma hakkını saklı tutar.