-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.7.2024 - 31.8.2024
SON 38 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

TROY Ticari Kredi Kartınız ile toptan ilaç-ecza ve medikal malzeme sektöründe yapacağınız 50.000 TL ve üzeri, toplamda 1.000.000 TL'ye kadar peşin alışverişlerinizi İşCep veya Maximum İşyerim'den faizsiz olarak 3 ay vade ile sonradan taksitlendirebilirsiniz.​

Kampanya geçerlilik tarihi: 1 Temmuz – 31 Ağustos 2024 

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası TROY Ticari Kredi Kartları (Tacir olmayan tüzel müşterilerdeki TROY ticari kredi kartlar ve TROY Maximum Business Aidatsız kartlar kampanyaya dahil değildir. TROY marka olmayan ticari kredi kartlar kampanyaya dahil değildir. ) 

Kampanyaya dahil olan işlemler: İş Bankası TROY Ticari Kredi Kartları ile yapılan 50.000 TL ve üzeri, toplamda 1.000.000 TL' ye kadar toptan ilaç-ecza ve medikal malzeme sektöründe yapılacak peşin alışverişlerin İşCep ve Maximum İşyerim uygulamalarında sonradan 3 ay vade ile taksitlendirilmesi

Kampanya dönemi boyunca yapacağınız işlem bazında veya toplamda 1.000.000 TL sınırını aşan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

Peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme işlemlerinizi İşCep ve Maximum İşyerim uygulamalarında hemen yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sonradan taksitlendirme talebinizi; 

Maximum İşyerim > Kartlar > İşlemler > Dönem İçi İşlemler> Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir  

İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım>Dönemiçi Hareketlerim > Taksitlendirilebilecek işlemlerin yanındaki Taksitlendir/Ertele butonu >Taksitlendir
 
seçeneği seçerek iletebilirsiniz.

Ticari Kredi Kart Taksitlendirme ve Taksitli Nakit Avans yetkilerinizi Maximum İşyerim uygulaması>Kart İşlemleri >Kart Ayarları menüsü üzerinden veya Şubelerimizden güncelleyebilirsiniz.

Kampanya detayları: 

• İş Bankası TROY Ticari Kredi Kartınız ile toptan ilaç-ecza ve medikal malzeme sektöründe yapacağınız 50.000 TL ve üzeri, toplamda 1.000.000 TL'ye kadar peşin alışverişlerinizi İşCep ve Maximum İşyerim kanallarında faizsiz olarak 3 ay vade ile taksitlendirebilirsiniz.

• Kampanya dönemi boyunca yapacağınız işlem bazında veya toplamda 1.000.000 TL sınırını aşan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. Kampanya kapsamında 1.000.000 TL'yi aşan işlemlerde kısmi olarak faizsiz taksitlendirme yapılamamaktadır. Güncel ürün ve hizmet ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

• Sonradan taksitlendirme talebinizi, alışverişinizi takip eden işgünü ve alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınızın hesap kesim tarihine kadar iletmeniz gerekmektedir. Sonradan taksitlendirme, peşin alışveriş işlem tarihini izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılabilmekte olup, söz konusu tarihe kadar dönem içi hareketlerine yansımayan işlemler sonradan taksitlendirilemeyecektir. 1 Temmuz - 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında yapacağınız peşin işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce olmak kaydı ile kampanya kapsamında sonradan taksitlendirebileceğiniz son tarih 05.09.2024'tür.

• Sonradan taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir. Talebiniz, alışveriş tutarının ilgili kredi kartınıza borç kaydedilmesinden sonra gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç; İş Bankası Pos cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişler için en erken takip eden gün, başka Banka POS cihazları üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ise, alışverişiniz bankalararası takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedileceğinden, alışveriş tarihini takip eden 2 işgününü bulabilmektedir. Talebinizi bu süre sonunda iletmeniz halinde işleminiz gerçekleştirilebilecektir. 

• Kampanya İşCep ve Maximum İşyerim kanallarına özel olup, İşCep ve Maximum İşyerim dışındaki kanallardan yapılacak İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile aşağıda yer alan sektörlerden yapılan peşin alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesi işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir. 

• İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile Bankamız üye işyerlerinden yapılan taksitli alışverişlere taksit ekleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

• İş Bankası Ticari Kredi Kartınız ile hesap özeti erteleme/taksitlendirme ve peşin işlemlerin erteleme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

• Sonradan taksitlendirme işlemlerinde 2 ve 4-18 ay vade seçenekleri kampanya kapsamında değildir, 2 ve 4-18 ay vade seçeneklerinde sonradan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

• Kampanyaya dahil  sektörler haricindeki diğer üye işyerlerinden yapılan peşin işlemlerin sonradan taksitlendirilmesi işlemleri kampanya kapsamında değildir, yürürlükte olan faiz oranı ve ücretler kullanılmaya devam edilecektir.

• Türkiye İş Bankası, kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder. 

Banka kayıtlarında Toptan İlaç ve Ecza, Medikal Malzeme sektörleri altına tanımlı listedeki MCC​ koduna sahip üye işyerlerinden yapacağınız alışverişler kampanyaya dahildir.

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.Maximum Business TROY Kartlar ile Toptan İlaç-Ecza ve Medikal Malzeme Ödemelerine Sonradan Taksitlendirme Kampanyası