-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 19 Eylül 2023 Visa Logolu İş Bankası Kredi Kartınıza Temassız Toplu Ulaşımda %30 İndirim!

  19-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Visa logolu İş Bankası bireysel kredi kartlarınız ile toplu ulaşımda yapacağınız temassız ödemelerinizde %30 indirim kazanın!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Visa logolu ve temassız özellikli bireysel İş Bankası kredi kartları 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartı, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler. Kampanya döneminde gerçekleştirilen işlemlerin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. 

  Kampanya koşulları: 
  Kampanya 19-30 Eylül 2023 tarihleri arasında toplu ulaşımda temassız ödemenin geçerli olduğu tüm illeri kapsamaktadır.

  9-18 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul toplu ulaşımda geçerli olan kampanya kapsamında, yapılan temassız toplu ulaşım ödemeleri için hak kazanılan indirimler ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılmaktadır. 
   
  Aynı gün kampanya koşullarına uygun işlemler de kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

  Temassız kartınız toplu ulaşımda kullanıldığında geçerli olacak ücret, tek kullanımlık bilet fiyatı ve hatta göre uygulanacak sınırlı kullanım bilet ücreti tarifeleri üzerinden belirlenmektedir. 

  Geçerli ücret ve ulaşım hatları Visa veya Bankamız tarafından belirlenmemektedir. Geçerli ücret ve hat bilgisi için ilgili yetkili idari otorite/kuruluş ile irtibata geçebilirsiniz.

  Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.  

  İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. 

  Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. 

  Bir müşteri işlem başına ve kampanya süresi boyunca en fazla 150 TL indirim kazanabilir. 9 Eylül’de İstanbul toplu ulaşım ödemeleri için başlatılan kampanya kapsamındaki işlemler de bu indirim tutarına dahildir. 

  İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

  Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.