-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Aralık 2022 Turizm Harcamanıza 350 TL MaxiPuan!


  Turizm Harcamanıza 350 TL MaxiPuan!


  Kampanya Ayrıntıları


  1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında turizm sektöründe yer alan seçili  Maximum üye işyerlerinden tek seferde 7.500 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak 350 TL MaxiPuan kazanın!


  Katılmak için: Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir  -  www.isbank.com.tr/indir 


  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 


  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik kartlar ile Maximum özellikli işyerinden yapılacak işlemler dahildir.


  Kampanyaya dahil işyeri listesi için tıklayınız.​


  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 


  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 11Ocak 2023 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Şubat 2023’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir ve en fazla 350 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilecek ilk işlem sonrasında yüklenecek ödül türü otomatik olarak belirlenecek olup değişiklik yapılması mümkün olmayacaktır 


  Diğer koşullar:​ Kampanya kapsamında, sadece yurtiçinde, kampanyaya dahil işyerlerinden, yapılan peşin veya taksitli alışverişler dikkate alınacaktır. Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan  ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.