-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ekim 2023 Troy Logolu İş Bankası Kredi Kartlarınız ile Restoran Harcamalarınıza Toplam 250 TL MaxiPuan!

  ​1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında Troy logolu İş Bankası kredi kartlarınızla restoran sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştireceğiniz her 500 TL ve üzeri harcamaya 25 TL, toplam 250 TL MaxiPuan!


  Katılmak için: İşcep veya Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirin: 

  ​Maximummobil/indir
  İscep/indir


  Kampanyaya dahil olan kartlar: Troy logolu İş Bankası bireysel kredi kartları (aidatsız kartlar hariç)

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Troy logolu olmayan tüm kredi katları, İş Bankası Bankamatik Kartı, Maxipara Kart, Ticari Kredi Kartı, Ticari Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler ile yurt dışında gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil değildir.
   
  Ödül Kullanımı: Kampanyadan kazanılacak MaxiPuan’lar 9 Kasım 2023 tarihinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir. Kampanya kapsamında yüklenen MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Aralık 2023’tür. Yükleme anında Troy logolu İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri aynı gün içerisinde yapacağı 500 TL ve üzeri restoran harcamalarının yalnızca bir adedinden puan kazanabilir ve kampanya boyunca en fazla 250 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında en son kullanılan kartın Maximum özellikli olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli olması durumunda ise yüklenen puanlar tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Pazarama uygulamasından MaxiMil kullanarak yapacağınız alışverişlerinizde öncelikle kampanyalardan kazandığınız süreli MaxiPuan’larınız kullanılacaktır. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil olarak uçak bileti alımında, otel rezervasyonlarında ve araç kiralamalarında kullanılabilecek olmakla birlikte kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar ile açık Avans MaxiMil’lerin kapatılması mümkün olmayacaktır.

  Ek Koşullar: Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. 

  İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.