-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mayıs 2023 Starbucks®’ta 40 TL geri kazanın!

  İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep'ten kampanyaya katılın,1-15 Mayıs tarihleri arasında kadar Maximum Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından yapacağınız 100 TL ve üzeri her ödemenizde 20 TL, toplam 40 TL geri kazanın!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Starbucks® Kampanyası Katılım

  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanya Ek Koşulları: Starbucks® kampanyası kapsamındaki 20 TL geri kazanım tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan, en fazla 40 TL geri kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.