-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 03 Kasım 2022 Starbucks®’ta 15 TL geri kazanın!

  İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 3-26 Kasım 2022 tarihleri arasında kadar Maximum Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından yapacağınız 75 TL ve üzeri ilk ödemenizde 15 TL geri kazanın!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Starbucks® Kampanyası Katılım

  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirin: www.maximum.com.tr/indir , www.isbank.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanya Ek Koşulları:  Starbucks® kampanyası kapsamındaki 15 TL geri kazanım tutarı , ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL geri kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.