-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Aralık 2022 Spor Harcamalarınızda 100 TL MaxiPuan Fırsatı!

  Maximum Mobil’den katılıma özel spor ürünleri satan ve spor hizmetleri sunan Maximum anlaşmalı işyerlerinden 31 Aralık 2022 tarihine kadar Maximum Kart’ınızla 500 TL ve üzeri her alışverişe 25 TL olmak üzere, toplam 100 TL MaxiPuan! 

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
   
  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 10 Ocak 2023 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Şubat 2023’dür. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
   
  Ek Koşullar: Kampanya spor ürünleri satan sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.                                                       

  Kampanyaya dahil sektörüler:
  * Spor Ve Bincilik Kıyafetleri Mağazaları
  * Spor Malzemeleri Mağazaları 
  * Spor Ve Dinlenme Kampları
  * Profesyonel Spor Kulüpleri, Spor Alanları Ve Spor Etkinlikleri
  * Üyelik Kulüpleri (Spor, Eğlence, Jimnastik), Özel Golf Sahaları
  * Dans Okulları
  * Marinalar, Denizcilik Hizmetleri Ve Malzemeleri
  * Halka Açık Golf Sahaları
  * Motosiklet Dükkanları Ve Bayileri
  * Bisiklet Dükkanları- Satış Ve Servis
  * Yüzme Havuzları - Satış Ve Hizmet
  * Sağlık Ve Güzellik Banyoları - Kaplıcalar
  * Bisiklet Kiralama