-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 12 Mayıs 2023 İş Bankası Kartınız ile SANATYAPIYO İndirim Kampanyası

  Türkiye İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 15-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında, sanatyapiyo.com’dan “GENCLİK19” kodu ile yapacağınız alışverişlerde %25 indirim sizleri bekliyor! 

  Kampanyamızdan faydalanarak hem indirimli alışveriş yapabilir, hem de sanatyapiyo.com​’da eserlerini sergileyen bağımsız sanatçılara destek olabilirsiniz!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası tüm bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, MaxiPara kartlar ve Bankamatik Kartları ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.  

  Kampanya Detayları:
   
  1. Kampanya, 15-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında https://sanatyapiyo.com/ adresinden “GENCLİK19” kodu ile yapılacak alışverişler için geçerlidir.
  2. Kampanyadan yararlanmak için sepet sayfasındaki kupon kodu bölümüne “GENCLİK19” kodunu girmeniz gerekmektedir.
  3. Kampanyadan açık ve kullanılabilir durumdaki Türkiye İş Bankası bireysel kredi kartı ile ödeme yapılarak faydalanılabilmektedir.
  4. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  5. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  6. Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir.
  7. Artcomun Teknoloji Ticaret A.Ş. kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  8. Kampanyanın yürütülmesinden Artcomun Teknoloji Ticaret A.Ş. sorumlu olup, Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.​