-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.12.2023 - 31.3.2024
SON 33 GÜN

​Kampanya Aytıntıları

1 Aralık 2023 - 31 Mart 2024 tarihleri arasında Paris 2024 Olimpiyatları temalı VISA logolu Maximum Kart ile profesyonel spor kulüpleri, spor alanları, spor etkinlikleri üyelik kulüpleri, özel golf sahaları, dans okulları ve yüzme havuzlarından yapılan peşin üyelik ödemelerinize sonradan 4 ay faizsiz taksitlendirme fırsatı! 


Kampanyaya dâhil olan kartlar: Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart

Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri ile MAC ve MACFit'e özel Aralık ayı boyunca ayrı kampanya bulunduğundan MAC ve MACFit’te yapılan harcamalar kampanyaya dâhil değildir. MAC ve MACFit’e özel kampanya bulunmadığı dönemlerde kampanyamıza dahil olacaklardır. 

Kampanya Detayları:

1. Kampanya sadece Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart ile yurt içinde gerçekleşen peşin spor kulübü üyelik ödemelerinde geçerli olacaktır. 

2. Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart’a İşCep, isbank.com.tr veya Şubelerimizden başvurabilirsiniz. 

3. Kampanya kapsamında 1 Aralık 2023 - 31 Mart 2024 tarihleri arasında 500- 25.000 TL arasında gerçekleşen spor kulübü üyeliklerindeki peşin ödemelerde faizsiz 4 taksit seçeneği uygulanacaktır.  

4. Kampanya kapsamındaki peşin alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesi işlemi İşCep veya Maximum Mobil üzerinden yapılabilecektir. 

5. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde müşteri başına 4 işlem kısıtı bulunmaktadır.

6. Sonradan taksitlendirme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.

7. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.

8. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya dahil sektörler:

* Profesyonel Spor Kulüpleri, Spor Alanları Ve Spor Etkinlikleri
* Üyelik Kulüpleri (Spor, Eğlence, Jimnastik), Özel Golf Sahaları
* Dans Okulları
* Yüzme Havuzları
* Halka Açık Golf Sahaları

Taksitlendirme talebinizi;

• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım > Harcamalarım
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart ile spor üyelikleri ödemelerinize 4 ay faizsiz taksit fırsatı!