-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 11 Ocak 2024 Maximum’dan ETS’deki Seçili Otellerde Anında %5 Ek İndirim Fırsatı!

  Maximum Kart'ınız ile ETS'deki seçili yurt içi otellerinde, 11 - 19 Ocak 2024 (dahil) tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için yapacağınız rezervasyonlarda anında %5 ek indirim kazanın. Üstelik vade farksız 3, 6 ve 9 taksit fırsatıyla!
   
  * %5 ek indirim kampanyası, ETS’deki belirli oteller için geçerli olup 4 ay erteleme kampanyası ile birleştirilemez.
   
  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Select, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Genç) kampanyaya dahildir.
   
  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.
   
  Ek koşullar: 11 - 19 Ocak 2024 (dahil) tarihleri arasında ETS’deki seçili yurt içi otellerinde gerçekleştireceğiniz konaklamalar için geçerli %5 ek indirim kampanyası Maximum Kart’a özel olup işleminizi peşin ya da vade farkı ödemeden peşin fiyatına 3, 6 veya 9 taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Kart’a özel olarak sunulan %5 ek indirim, ödeme aşamasında Maximum Kart bilgileriniz girildikten sonra otomatik olarak hesaplanarak tutardan düşülecek ve ekranda indirimli tutar gösterilecektir. Maximum Kart’ınız ile ETS’deki seçili yurt içi otellerinde 19 Ocak 2024 (dahil) tarihine kadar yapacağınız rezervasyonlarda sunulan %5 ek indirim kampanyasından ETS firması sorumludur. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bankamız tarafından kartınıza herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. Seçili oteller için sunulan %5 ek indirim kampanyası ile 4 ay erteleme kampanyası birleştirilemez. Kampanya hakkındaki tüm sorularınız için ETS ile iletişime geçebilirsiniz.

  * Kampanyaya dahil olan seçili oteller için tıklayınız.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve ETS tur kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.