-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 31 Ekim 2023 Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’na Özel 100 TL İndirim!

  31 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında Türkiye İş Bankası 45. İstanbul Maratonu’na özel Maximum Kart’ınızla spor ürünleri satan seçili Maximum anlaşmalı üye iş yerlerinden tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri harcamaya 100 TL indirim kazanın.

  İndirim kazanmak için kampanya tarihleri içinde alışverişinizden önce Maximum Mobil’de veya İşcep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartlar, İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri ve Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanyaya Dahil Üye İş Yerleri: 
  *Adidas Spor Malzemeleri Satış ve Pazarlama A.Ş.
  *Ansal Spor
  *Asics (Marlin Spor Malzemeleri Ticaret A.Ş)
  *Barçın Spor
  *Decathlon
  *Garmin Saat
  *Hummel Spor Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  *Koştur.co
  *MWT
  *Nike Retail Tk Perakende Ticaret Ltd. Şti.
  *Ozspor
  *Polar Saat
  *Puma Spor Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  *Salomon (O.C.O Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.)
  *Skechers (Olgarlar Spor Malzemeleri A.Ş)
  *Sportive
  *SPX
  *Sunto
  *Yalı Spor

  Ek Koşullar: Geri kazanımlar 22 Kasım 2023 tarihinde indirim koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yansıyacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yansıtılan inidirimler geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL indirim kazanabilir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.