-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 07 Şubat 2022 Dacia Yetkili Servislerinde Maximum Kart’ınıza ilave 4 taksit!

  7 Şubat - 19 Mart 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’ınıza özel 2-4 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit fırsatı!

  Kampanya Detayları: Kampanya kapsamında 7 Şubat-19 Mart 2022 tarihine kadar sadece Maximum anlaşmalı Dacia yetkili servislerinden Maximum Kartınız ile yapacağınız 2-4 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit sunulacaktır.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles,  Maximum Genç), Ticari Kartlar.
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.
   
  Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı kullanılarak yapılan alışverişlere taksit yapılmamaktadır. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir. T. İş Bankası A.Ş ve MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır.