-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 13 Mayıs 2022 Boyner Özel Markalarda %40 İndirim

  Maximum Kart’ınız ile 13-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında Boyner Mağazaları ve Boyner.com.tr'de Boyner özel markalarından yapacağınız alışverişlerinizde %40 indirim! Üstelik vade farksız 6 taksit fırsatıyla!

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart), MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
   
  Ek Koşullar: %40 indirim yalnızca Boyner özel markalarından yapılacak İlkbahar&Yaz sezonu alışverişlerine uygulanacaktır (Boyner Özel Markalar: Fabrika, Limon Company, Aeropostale, National Geographic, T-Box, Cotton Bar, Mammaramma, Funky Rocks, Barbie ve Sweaters). İndirim kasa görevlisi tarafından otomatik uygulanacaktır. Online alışverişlerde BNK40 kodu kullanılarak kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya, kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalar bir arada kullanılamaz. İndirim, toplu alımlarda ve Outlet mağazalarında geçerli değildir. Maximum Kart için kozmetik ve gıda dışı alışverişlerde vade farksız 6 taksit sunulur.
   
  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.