-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 03 Ocak 2023 BiSU Hızlı Teslimat'tan 60 TL İndirim Kampanyası!

  İşCep ve Maximum Mobil’den katılıma özel, BiSU Hızlı Teslimat'tan Maximum Kart'ınız ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk siparişinize 60 TL İndirim!

  Katılmak için: İşCep ve Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Ekranda çıkan indirim kodunu alışverişiniz de kullanabilirsiniz. 

  Aynı kişi ve/veya adres kampanyadan maksimum 1 kez yararlanabilir.

  Kampanya ev adresi siparişlerinde geçerlidir.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) yapılan, Bireysel Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

  Ödül kullanımı: Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Kampanya yalnızca ilk alışveriş için geçerlidir. Bir müşteri kampanyadan 1 kez  yararlanabilir ve en fazla 60 TL indirim kazanabilir. Kampanya yalnızca İstanbul ili için geçerlidir. 
   
  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş.'nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez."