-
KAMPANYA TARİHLERİ : 3.11.2023 - 24.11.2023
Süre Doldu

​Kampanya Ayrıntıları

Size özel! 3-24 Kasım 2023 tarihleri arasında İş Bankası Bankamatik kartınızla yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan! 

Kampanya Koşulları: Kampanya belirlenen kişilere özel olarak düzenlenmiş olup, yalnızca Banka tarafından bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir. Banka tarafından belirlenen ve Banka tarafından bilgilendirilen kişiler haricinde gelen katılım talepleri kabul edilmeyecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiştir. Bir müşteri en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir. MaxiPuanları yükleme anında Bankamatik kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Sadece İş Bankası tarafından bilgilendirilen müşterilerin Bireysel İş Bankası Bankamatik kartları ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Tüm İş Bankası Kredi Kartları,  Vadematik Kart, Ticari Bankamatik Kartları, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, kuyum harcamaları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ödül kullanımı: Ödül MaxiPuan’larınız 28 Kasım 2023 tarihinde Bankamatik kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Aralık 2023’tür (bu tarih dâhil).  Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.


Size Özel 100 TL MaxiPuan!