Maximum Sanal Kart'la İnternet Alışverişleri Maksimum Güvenli.


 
İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde asıl kredi kartı numaranızı vermenize gerek kalmıyor. Artık Maximum Sanal Kart var!
 

Maximum Sanal Kart Nedir?

 
Maximum Sanal Kart, Maximum Kart’ınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen bir kredi kartı numarasıdır. Sanal Kart numarası talep anında üretilir, hemen kullanılabilir durumdadır ve tamamen ücretsizdir.
 

Neden Daha Güvenli?

 
Maximum Sanal Kart'ınız güvenlidir, çünkü sıfır limitli olarak üretilir. İnternet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman ihtiyacınız kadar limiti, Maximum Kart’ınızdan Sanal Kartınıza aktarır, güvenle kullanırsınız. Limit aktardığınızda Maximum Kart’ınızın kullanılabilir limiti aktarılan limit kadar azaltılır, böylece kartınızda limit aşımı riski de yaşamazsınız.
 

Sanal Kart Nasıl Kullanılır?

 
Maximum Sanal Kart'ınız, yapacağınız alışverişleriniz üzerinden MaxiPuan kazandırır ve ayrıca Maximum üye işyerlerinde taksit yapar. Maximum Sanal Kart'ınız sıfır limitli olarak açıldığı için kullanmadan önce mutlaka limit aktarımı yapmanız gerekir.
 
Sanal Kartınıza limit aktarmak için Maximum Mobil'i, İnternet Şubemizi, İşCep uygulamamızı ve Bankamatiklerimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Aktardığınız limitin süresi sona erdiğinde, Sanal Kart'ınızda kullanılmamış limit kalırsa, kalan limit otomatik olarak Maximum Kart’ınıza geri aktarılır. Dilerseniz kendiniz de Maximum Mobil'den, İnternet Şubemiz'den, İşCep'ten ve Bankamatiklerimizden limitinizi sıfırlayabilirsiniz. İsterseniz haftalık, aylık ve 3 aylık dönemler için otomatik limit aktarma talimatı verebilirsiniz.
 
Maximum Sanal Kart'ınızla yapacağınız işlemler doğrudan Maximum Kart’ınıza aktarılır, Sanal Kart için ayrı bir hesap özeti gönderilmez.  Maximum Sanal kart başvurularınızı Maximum Mobil'den, şubelerimizden, İnternet Şubesi'nden, İşCep'ten ve Bankamatik cihazlarından hemen yapabilirsiniz.
 
Keyifli alışverişler dileriz.
​​​​​
Maximum Kart'a Başvurun