-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 18 Mayıs 2022 Nick Mason konser biletlerinde %10 İndirim Ayrıcalığı!

  Pink Floyd’un efsane davulcusu Nick Mason İstanbul’a geliyor, konser biletlerinde %10 indirim ayrıcalığı Maximum Kart’ınızla sizleri bekliyor.
   
  Pink Floyd’un davullarına büyüsünü katan baterist Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets 6 Haziran’da Volkswagen Arena’da. Maximum Kart’ınızla %10 indirimli konser bileti ayrıcalığını kaçırmayın.
   
  İndirim, www.biletix.com web sayfasından ve Mobil Web uygulamasından Kampanya Tipi “İş Bankası kartlarına %10 indirim” seçilerek yapılan bilet alımlarında geçerlidir.
   
  Maximum Uniq ana gişeden yapacağınız bilet alımlarında ise indirim gişe görevlisi tarafından yapılacaktır.
   
  İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç), Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik Kartları
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.