-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 21 Aralık 2022 Maximum'dan Yeni Yıl İndirim Kampanyaları!

  Maximum Kart'tan yeni yıl alışverişlerinize 1.100 TL'ye varan indirim!

  21-31 Aralık tarihleri arasında alışverişlerinizden önce İşCep ya da Maximum Mobil'den indirim kampanyalarımıza katılın, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinden tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL, seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 500 TL, elektronik perakende sektöründe faaliyet gösteren seçili firmalardan tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 500 TL, toplamda 1.100 TL indirim kazanın.

  Katılmak için: Alışverişinizden önce Maximum Mobil’de ya da İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

  E-Ticaret Alışverişinize 500 TL İndirim! Ayrıntılı bilgi ve ek koşullar için tıklayınız.

  Elektronik Perakende Sektörü İndirim Fırsatı!! Ayrıntılı bilgi ve ek koşullar için tıklayınız.

  Maximum’dan Giyim Alışverişlerinize 100 TL İndirim! Ayrıntılı bilgi ve ek koşullar için tıklayınız.​

  Ek Koşullar: Kampanyalara ilişkin koşullar kampanya özelinde değişiklik göstermekte olup, kampanyalardan yararlanabilmek için alışverişinizden önce yararlanmak istediğiniz kampanyaya İşCep ya da Maximum Mobil’den katılım sağlamanız gerekmektedir. Her kampanya için ayrıntılı bilgi ve ek koşullara ilgili kampanya linkinden ulaşılabilir. Türkiye İş Bankası A.Ş.'nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.