Ana SayfaSkip Navigation Links > Kartlar > Maximum Gaming Kart

Maximum Gaming Kart

Maximum Mobil’den Maximum Gaming Kart’ını oluştur, para yükleyerek tüm alışverişlerinde kullan! İstersen fiziksel olarak kartını teslim almayı beklemeden, dijital olarak hemen kullanmaya başla!


Üstelik banka müşterisi olmadan da Gaming Kart’ını alabilirsin! Fiziki kartın olmasa da Bankamatik cihazlarından nakit parayla Maximum Gaming Kart’ına yükleme yapabilirsin.

Maximum Gaming Kart’ını fiziki olarak almak istersen, başvuru esnasında belirtmen yeterli ! 

MaxiPara Kart’ına Maximum Mobil’i kullanarak hesabından veya kredi kartından para yatırabilir ya da para yükleme talimatı verebilirsin. Tüm alışverişlerinde kartını kullanabilir, Maximum Dünyasının avantajlarından faydalanabilirsin!

Bankamız müşterisi değilsen (Bankamızda imzalanmış Bankacılık Hizmet Sözleşmen yoksa);

*Kartınla, Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından yayınlanmış olan 5 Sıra Numaralı Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği’nin “Ön Ödemeli Kartlara İlişkin İşlemler” başlığı altında yer alan ve aşağıda belirtilmiş olan düzenlemeler çerçevesinde işlem yapılabilecektir. Söz konusu düzenlemeye www.masak.gov.tr adresinden ulaşabilirsin.

• Aynı yıl içinde nakit çekim tutarı beşyüz TL’yi aşamaz, 

• Toplam yüklü para tutarı binikiyüzelli TL’yi aşamaz, 

• Toplam yükleme limiti bir ay içinde binikiyüzelli​ TL’yi ve her halükarda bakiyesi binikiyüzelli​ TL’yi aşamaz.

Bu düzenlemelere tabi olmadan işlem yapabilmek için Bankamızla Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi imzalayarak aday müşteri kaydını gerçek müşteriye dönüştürmen ve yeni bir kart alman gerekir. 18 yaşından büyüksen; Müşteri olmak için İşCep ve www.isbank.com.tr’de yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulamasından başvurman ya da sana en yakın Şubemize gitmen yeterli. 18 yaşından küçük isen; 18 yaşını doldurman veya anne/babanın Bankamızın herhangi bir şubesine giderek senin adına hesap açtırması gerekli.

“Üstelik Maximum Gaming Kart’la seçili e-ticaret sitelerinden yapacağın alışverişlerinden %10 Gaming Puan kazanabilir, kazandığın GamingPuanları Maximum Mobil’deki Dijital Kod Market’te oyun kodu alımında kullanabilirsin!*

*%10 GamingPuan kampanyasına yalnızca Maximum Gaming Kartlar ile seçili e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişler dahildir. Kampanya kapsamında müşteri başına  aylık bazda azami 100 TL GamingPuan kazanılabilir. Ödeme kuruluşları, telekomünikasyon, kulüp/dernek, fatura kurumları, sigorta, eğitim,ve vergi ödemelerinden ve Maximum Gaming Kartlar ile ödeme kuruluşu siteleri üzerinde yer alan hesaplara yapılan bakiye aktarım işlemlerinden GamingPuan kazanılamamaktadır. Kazanılan GamingPuanların kullanım süresi 2 yıldır, 2 yılın sonunda kullanılmayan GamingPuanlar silinir. T. İş Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar.

*Seçili e-ticaret sitelerinin listesi için tıklayınız.​
Maximum Kart'a Başvurun