-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ekim 2021 Zubizu İndirimlerine ek Maximum Kartlar'a toplam %30 İndirim!

  30 Haziran 2022 tarihine kadar Maximum Mobil’deki Pazarama’da yer alan Restoran Ayrıcalıkları alanından oluşturulacak QR kod okutularak ZUBİZU anlaşmalı restoranlarda Maximum Kart ile yapılacak 50 TL ve üzeri ödemelerde ZUBİZU indirimlerine ek olarak seçili restoranlarda Maximum Kartlara ek indirimlerle birlikte %30'a varan indirim fırsatı sunulmaktadır.

  Maximum Mobil-ZUBİZU işbirliği kapsamında Maximum Mobil’deki Pazarama’dan üreteceği QR kodu okutarak kampanyadan faydalanan müşteriler mevcut ZUBİZU indirimlerine ek olarak seçili restoranlarda toplamda %30'a varan indirim kazanmaktadır.
   
  Kampanya detayları:
  Kampanyadan yararlanabilmek Maximum Mobil’deki Pazarama’da Restoran Ayrıcalıkları alanındaki kampanya sayfalarını ziyaret edebilir, kampanya sayfasındayken telefonunuzu yan çevirdiğinizde oluşturacağınız QR kodu ödeme esnasında restoran ile paylaşarak indirimden yararlanabilirsiniz. İndirimden sadece Maximum Mobil'deki Pazarama’da Restoran Ayrıcalıkları üzerinden QR kod üretilip işyerinin POS cihazına okutulduğu ve ödemenin kampayaya dahil kartlar ile gerçekleştirildiği durumda faydalanılır. İndirimden yararlanabilmek için ödemeyi yapan kart sahibinin kendisine ait İş Bankası’nda kayıtlı olan cep telefonundan QR kodu okutması veya kodun altında yer alan numarayı üye iş yerine göstermesi ve işlem tutarının tamamını aşağıda sayılan Türkiye İş Bankası kredi/banka kartları ile tek seferde ödemesi gerekmektedir.
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum, Maximiles, Mercedes Card, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Maximiles TİM İhracatçı Kartlar
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Tüzel kişiliğe haiz ticari müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
   
  Ek Koşullar:
  • Kampanyalardan ek kart sahipleri, asıl kart sahibinin Türkiye İş Bankası'na kayıtlı cep telefonundan QR kodu okutmak şartıyla yararlanılabilir. QR kodu okutan müşteri ile ödeme yapan kart sahibi aynı kişi olmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Kartlar ile 50 TL ve üzeri ödeme gerçekleştirilmelidir. Maximum Kartlara ilave indirim kampanyasından işlem bazında en fazla 100 TL indirim kazanılabilecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan indirim tutarı anlık yansıtılacaktır. Nakit ve MaxiPuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, hak edilen indirim tutarı ekstreye borç kaydedilir.
  • Türkiye İş Bankası A.Ş. ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş., Maximum Mobil-ZUBİZU işbirliği ve işbirliği kapsamındaki kampanyaları durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.