-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Şubat 2023 Turkcell Pasaj'da Peşin Fiyatına 3 Taksit Ayrıcalığı!

  Maximum Kart’ınızla 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında Turkcell Pasaj’dan yapacağınız taksitli işlemlerde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı!

  Kampanya Detayları: 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında Turkcell Pasaj’dan Maximum kredi kartları ile yapacağınız harcamalarda peşin fiyatına 3 taksit fırsatı sunulmaktadır. Kampanya kapsamında azami vade 3 taksit olabilir. Kampanya tek seferde gerçekleştirilen taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Kart, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Genç, MaxiPara Kart.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Ticari kartlarla yapılan alışverişler, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, Maximum Fırsat işlemleri, sonradan taksitlendirilen peşin işlemler ve Taksitli Nakit Avans (TNA) işlemleri dahil değildir. Ekspress limitle yapılan işlemler, FastPay ile yapılan işlemler, puan kullanımları, nakit çekim ve benzer işlemler, mail order işlemleri, anlık veya otomatik fatura ödemeleri, vergi, fon ve sigorta ödemeleri, yurtdışında yapılan tüm alışverişler kampanyaya dahil değildir.

  Ek Koşullar: Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk Lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı kullanılarak yapılan alışverişlere taksit yapılmamaktadır. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

  İş Bankası A.Ş. ve Turkcell, kampanyayı sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.