-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2024 www.tazecicek.com'da 75 TL indirim!

  1-31 Mart tarihleri arasında www.tazecicek.com’dan yapacağınız alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL indirim kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirimden yararlanabilmek için katılımınızı mutlaka alışverişinizden önce yapmanız gerekmektedir.

  Uygulamayı telefonunuza indirin:   Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles Özellikli Bireysel Kredi Kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bireysel Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, ürün iptal ve iade işlemleri, yatırımlık altın ve gümüş alışverişleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler, kuyum alışverişleri kampanyaya dâhil değildir.

  Ödül kullanımı: Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri yalnızca 1 adet 750 TL ve üzeri işlemi için kampanyadan faydalanabilir ve en fazla 75 TL indirim kazanabilir. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Yapılan alışverişin iade ya da iptali durumunda verilen indirim sistem tarafından otomatik olarak geri alınacaktır, ilgili iade ya da iptal işlemi sonrasında 31 Mart tarihine kadar yapılacak kampanyaya uygun yeni alışveriş olması durumunda indirim kazanılabilecektir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için mutlaka işlem öncesi Maximum Mobil'den veya İşCep'ten kampanyaya katılım yapılması gerekmekte olup katılım bulunmaması durumunda indirim yansıtılmayacaktır. Minimum sepet tutarı 750 TL olmalıdır.

  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve www.tazecicek.com'un kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.