-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 03 Nisan 2022 Sendromsuz Pazartesi Kampanyası!

  İş Bankası bireysel kredi kartlarınız ile Nisan ayında Pazartesi günleri yapacağınız 250 TL’ye kadar olan restoran ve kafe harcamanızda 25 TL’ye varan MaxiPuan kazanın! Pazartesi sendromu yaşamayın.

  Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (harcamanızdan önce veya sonra) yapabilirsiniz. Nisan ayı içerisinde bir defa katılım yapmanız yeterli olup başvurunuz 4 – 11 – 18 ve 25 Nisan tarihleri için  geçerli olacaktır.

  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı)
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
   
  Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak Nisan ayının her Pazartesi günü İş Bankası bireysel kredi kartları ile 25 TL’ye kadar yapacağınız  kafe harcamalarınızda işlem tutarı kadar, tek seferde 25 TL’den 250 TL’ye kadar olan (250 TL dahil) harcamalarınızda ise 25 TL MaxiPuan kazanılacaktır. 250 TL’nin üzerindeki kafe/restoran harcamaları kampanyaya dahil edilmeyecektir. İlgili tarihlerde kafe/restoran sektöründe tek seferde yapılan 250 TL ve altındaki en yüksek tutarlı harcama kampanyaya dahil edilecek olup, bir müşteri haftalık azami 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
   
  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar Nisan ayının tüm Pazartesi günlerinin geçmesini takiben 4 – 11 – 18 ve 25 Nisan tarihleri için toplu olarak 29 Nisan tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanımı kart değil müşteri bazındadır. Bir müşteri Nisan ayı içerisindeki 4 Pazartesi günü için azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanyadan kazanılacak MaxiPuan’lar MaxiMil’e çevrilemeyecek olup tüm Maximum işyerlerinde kullanılabilecektir.

 • 18 Mart 2022 Sendromsuz Pazartesi Kampanyası!

  İş Bankası bireysel kredi kartlarınız ile 28 Mart Pazartesi gününde yapacağınız 100 TL’ye kadar kafe harcamanızda 25 TL’ye varan MaxiPuan kazanın! Pazartesi sendromunu hafifletecek kahvenizi keyifle yudumlayın.

  Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (harcamanızdan önce veya sonra) yapabilirsiniz. 21 mart kampanyasına gösterilen katılımlar 28 Mart için de geçerlidir.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli tüm bireysel kredi kartları (Maximiles / Maximiles Black / Privia kartlar dahil) 
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
   
  Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, Maximum Mobil’den kampanyaya katılarak 28 Mart Pazartesi günü İş Bankası bireysel kredi kartları ile yapacağınız kafe harcamalarınızda 25 TL’ye kadar yapılacak harcamalarda işlem tutarı kadar, tek seferde 25 TL’den 100 TL’ye kadar olan (100 TL dahil) harcamalarda ise 25 TL MaxiPuan kazanılacaktır. 100 TL’nin üzerindeki kafe/restoran harcamaları kampanyaya dahil edilmeyecektir. 28 Mart tarihinde kafe/restoran sektöründe tek seferde yapılan 100 TL ve altındaki en yüksek tutarlı harcama kampanyaya dahil edilecek olup, bir müşteri azami 25 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
   
  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar Pazartesi gününü takip eden 4 iş günü içerisinde kampanya kapsamında kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanımı kart bazında değil müşteri bazındadır. Kampanyadan kazanılacak MaxiPuan’lar tüm Maximum işyerlerinde kullanılabilecektir.