-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ağustos 2022 Pazarama'daki İstegelsin'de 50 TL Pazarama MaxiPuan Kampanyası!

  1-31 Ağustos tarihleri arasında Maximum Kart'ınızla Pazarama'daki İstegelsin’den tek seferde yapacağınız 250 TL ve üstü ilk alışverişe 50 TL Pazarama MaxiPuan kazanın!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart), Maximum Pati Kart, Maxipara Kart, İş Bankası Bankamatik Kartları.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Pazarama'da bulunan Online Alışveriş, Market Alışverişi ( İstegelsin hariç diğer marketlerden yapılan alışverişler), Araçta Öde, Ulaşım Kartları ve Dijital Kod Market alanlarından yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

  Ek koşullar: Pazarama'daki İstegelsin’den tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL Pazarama MaxiPuan kampanyası kapsamında MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişin içinde bulunulan ayda yapılması gerekmektedir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır.

  Ödül kullanımı: Ağustos ayı içinde yapılan alışverişten kazanılan MaxiPuan 15 Eylül 2022 tarihinde yüklenecek 31 Ekim 2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Kasım 2022 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanyadan Pazarama'daki İstegelsin’den tek seferde gerçekleştireceği 250 TL ve üstü ilk alışveriş için faydalanabilir ve kampanya kapsamında azami 50 TL Pazarama MaxiPuan kazanılabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Pazarama’daki Online Alışveriş, Market Siparişi ve Araçta Öde menülerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır. 

  Ayrıca Pazarama'daki İstegelsin'de yapılan harcamalar üzerinden işlem anında %2 Pazarama MaxiPuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Pazarama MaxiPuanlar Pazarama içerisinde yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, Dijital Kod Market, Araçta Öde’den gerçekleştirilecek işlemlerde kullanılabilir. Kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır. 

  * %2 Pazarama MaxiPuan kampanyası 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. Alışveriş başına kazanılacak Pazarama MaxiPuan tutarı 100 TL ile sınırlıdır. Türkiye İş Bankası A.Ş  kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.