-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 17 Temmuz 2023 Pazarama Tatil'de Balayı Rezervasyonunuza 600 TL İndirim!

  17 Temmuz - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Pazarama Tatil üzerinden yapacağınız 10.000 TL ve üzeri yurt içi ve yurt dışı otellerde geçerli 600 TL indirim!

  İndirim Kodu Kullanımı: Pazaramatatil sitesi üzerinden yapacağınız otel rezervasyonu ödeme ekranında yer alan ‘indirim kodunuz’ alanına ‘PAZARAMA600’ indirim kodunun girilmesi sonrasında toplam tutara 600 TL  indirim yansıyacaktır. İndirim kodu  31 Aralık 2023 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda kullanılabilecektir. 

  Satış Aralığı: 17 Temmuz 2023 (dahil) – 30 Eylül 2023 (dahil) arasındaki pazaramatatil.com üzerinden yapılan otel rezervasyonlarında geçerli olacaktır.

  Seyahat Aralığı: 17 Temmuz 2023 – 31 Aralık 2023 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve MaxiPara Kartlar kampanyaya dahildir. 

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartlar ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

  • Kampanyanın Maximum Evlililk Kampanyası dahilinde gerçekleşmesi sebebiyle otele giriş tarihinde evlilik cüzdanı ibraz etmek gerekmektedir.
  • İndirim kodu rezervasyon sahibi tarafından kullanabilecektir, başka bir isme devredilemez. 
  • Yurt içi- yurt dışı tüm bölge otelleri kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya peşin, taksitli ve Maximil /MaxiPuan kullanılan işlemler dahildir. 

  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve  Pazarama Tatil kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.