-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Aralık 2023 Paşabahçe Mağazaları'ndan yapacağınız harcamalarınıza 200 TL MaxiPuan!

  31 Aralık tarihine kadar Paşabahçe Mağazaları ve  www.pasabahcemagazalari.com‘dan tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapan ve Maximum Mobil veya İşCep’ten kampanyaya katılanlara  200 TL MaxiPuan!

  Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, MaxiPara ve Bankamatik Kartlar.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanya detayları: Kampanya kapsamında ödül kazanılabilmesi için Paşabahçe Mağazaları ve  www.pasabahcemagazalari.com‘dan 2.000 TL ve üzeri alışveriş işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 200 TL MaxiPuan kazanabilecektir. 

  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 5 Ocak 2024 tarihinde kampanya kriterlerinin yerine getirildiği kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 29 Şubat 2024’tür. (bu tarih dâhil) Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kullanılan kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla birlikte açık avans bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile avans kapatılması mümkün olamayacaktır.

  Ek Koşullar: Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuanlar  geri alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.