-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2023 Nissan Yetkili Serviste Peşin Fiyatına 8 Taksit Fırsatı!

  Maximum Kart'ınızla Nissan Yetkili Servisleri’nde 01-31 Ocak 2023 tarihleri arasında periyodik bakımlarda yapacağınız 2 ve 3 taksitli işlemlerde ilave 5 taksit fırsatı! 

  Kampanya Detayları: 01-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Nissan Yetkili Servisleri’nde Maximum Kartınız ile yapacağınız 2 ve 3 taksitli işlemlere ilave 5 taksit verilecektir. Periyodik bakımlarda yedek parça ve işçilikte %20 indirim, ücretsiz kış kontrolü ve avantajlı kış lastiği fiyatları ayrıcalığı. 
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Ticari Kredi Kartları
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. 
   
  Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir. İlave taksit işlem anında POS cihazı üzerinden üye işyeri tarafından seçilmelidir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir. İş Bankası ve Nissan kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.