-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 07 Kasım 2023 Nevşehir - Nissara Avm Starbucks® açılışına özel anında %20 MaxiPuan!

  Nevşehir - Nissara Avm Starbucks®’ın açılışına özel, 10 - 15 Kasım 2023 tarihleri arasında Nissara Avm Starbucks®’tan yapacağınız 100 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde Maximum Kart’ınıza özel anında %20 MaxiPuan fırsatı!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları kampanyaya dahildir.
   
  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
   
  Ek koşullar: 10 Kasım - 15 Kasım 2023 (dahil) tarihleri dışında yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
   
  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar, MaxiPuan kullanımına açık bütün Maximum üye işyerlerinde kullanılabilir. MaxiPuanların son kullanım tarihi yoktur. Kampanya; kampanya dönemi içerisinde yapılacak 100 TL'ye kadar olan alışverişleri kapsamaktadır. İşlem başına azami 20 TL MaxiPuan yüklenebilecektir. 100 TL üzeri işlemlerde kampanyamız kapsamında MaxiPuan kazanımı olmayacaktır. 

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.