-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Şubat 2023 Maximum'dan Sevgililer Günü İndirim Kampanyaları!

  Maximum Kart'tan Sevgililer Günü alışverişlerinize 1.500 TL'ye varan indirim!

  1 - 14 Şubat tarihleri arasında alışverişlerinizden önce İşCep ya da Maximum Mobil'den indirim kampanyalarımıza katılın, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinden tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL, seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk taksitli alışverişte 500 TL, elektronik perakende sektöründe faaliyet gösteren seçili firmalardan tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 500 TL, turizm sektöründe faaliyet gösteren seçili firmalardan tek seferde yapacağınız 7.500 TL ve üzeri ilk alışverişte 300 TL, toplam 1.500 TL indirim kazanın.

  Katılmak için: Alışverişinizden önce Maximum Mobil ya da İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Sevgililer Günü'ne Özel E-ticaret İndirim Kampanyası! Ayrıntılı bilgi ve ek koşullar için tıklayınız. 

  Sevgililer Günü Elektronik Perakende Sektörü İndirim Fırsatı! Ayrıntılı bilgi ve ek koşullar için tıklayınız.

  Sevgililer Günü’ne Özel Moda İndirim Kampanyası! Ayrıntılı bilgi ve ek koşullar için tıklayınız.

  Sevgililer Günü’ne Özel Seyahat ve Konaklama Harcamalarınıza İndirim Fırsatı! Ayrıntılı bilgi ve ek koşullar için tıklayınız.

  Ek Koşullar: Kampanyalara ilişkin koşullar kampanya özelinde değişiklik göstermekte olup, kampanyalardan yararlanabilmek için alışverişinizden önce yararlanmak istediğiniz kampanyaya İşCep ya da Maximum Mobil’den katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyalar Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyalar diğer kampanyalarla birleştirilemez. Her kampanya için ayrıntılı bilgi ve ek koşullara ilgili kampanya linkinden ulaşılabilir. Türkiye İş Bankası A.Ş.'nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.