-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 22 Eylül 2023 Maximum’dan Blind Fest Etkinliği Biletlerinde %10 İndirim Fırsatı!

  Mobilet’ten 23 Eylül 2023 tarihinde İstanbul'da gerçekleşecek olan Blind Fest etkinliği için biletinizi Maximum Kart’ınızla %10 indirim fırsatı ile satın alabilirsiniz.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Ek Koşullar: 23 Eylül 2023 tarihinde İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek olan Blind Fest etkinliği için etkinlik biletine https://mobilet.com/tr/event/21753/ linkinden ulaşabilirsiniz. İndirim www.mobilet.com ve Mobilet uygulamalarından yapacağınız bilet alımlarında kampanyalar alanında “İş Bankası Kart İndirimi” seçildiğinde uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibin, faturan ve kredi kartı hesap özetinde indirimli tutar yer alacaktır.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.