-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Eylül 2023 Eylül Ayında Yapacağınız Maximum TEMA Kart Başvurunuz Bir Fidan Olsun!

  ​1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvurun, onaylanan kredi kartınız ile 5 Ekim 2023 tarihine kadar yapacağınız ilk harcamanızda sizin adınıza TEMA Vakfı aracılığıyla bir fidan dikelim! 

  Üstelik kartınızı fiziken teslim edilmesini beklemeden ister sanal kart oluşturup internet alışverişlerinizde, ister Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödeme işlemlerinizde anında kullanmaya başlayabilirsiniz!
  Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: 1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında başvurulan ve kullanıma açılan Maximum TEMA Kart’lar ile 5 Ekim 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) yapılan 1 TL ve üzeri alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir. Alışverişlerde sektör kısıtı bulunmamaktadır.

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Halihazırda Maximum TEMA Kart’ı olan müşterilerimizin ikinci yaptıkları Maximum TEMA Kart başvuruları kampanya kapsamında dikkate alınmayacaktır. 
   
  Ödül kullanımı: 1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvuruda bulunan ve onaylanan kartı ile 5 Ekim 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) harcama gerçekleştiren müşteriler için TEMA Vakfı aracılığıyla fidan dikilecektir. Her bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Hediye fidanlar kampanya bitiş tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde bağışlanacak ve müşterilerin Bankamız sistemindeki kayıtlı mail adreslerine TEMA Vakfı e-bağış sertifikası gönderilerek bilgi verilecektir. • 01 Nisan 2023 Maximum TEMA Kart Başvurunuz Bir Fidan Olsun!

  1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvurun, onaylanan kredi kartınız ile 5 Mayıs 2023 tarihine kadar yapacağınız ilk harcamanızda sizin adınıza TEMA Vakfı aracılığıyla bir fidan dikelim!


  Üstelik kartınızı fiziken teslim edilmesini beklemeden ister sanal kart oluşturup internet alışverişlerinizde, ister Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödeme işlemlerinizde anında kullanmaya başlayabilirsiniz!

  Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında başvurulan ve kullanıma açılan Maximum TEMA Kart’lar ile 5 Mayıs 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) yapılan 1 TL ve üzeri alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir. Alışverişlerde sektör kısıtı bulunmamaktadır.

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Halihazırda Maximum TEMA Kart’ı olan müşterilerimizin ikinci yaptıkları Maximum TEMA Kart başvuruları kampanya kapsamında dikkate alınmayacaktır. 
   
  Ödül kullanımı: 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvuruda bulunan ve onaylanan kartı ile 5 Mayıs 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) harcama gerçekleştiren müşteriler için TEMA Vakfı aracılığıyla fidan dikilecektir. Her bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Hediye fidanlar kampanya bitiş tarihinden itibaren 7 iş ​günü içerisinde bağışlanacak ve müşterilerin Bankamız sistemindeki kayıtlı mail adreslerine TEMA Vakfı e-bağış sertifikası gönderilerek bilgi verilecektir. • 01 Mart 2023 Maximum TEMA Kart Başvurunuz Bir Fidan Olsun!

  1-31 Mart 2023 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvurun, onaylanan kredi kartınız ile 5 Nisan 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) yapacağınız ilk kart kullanımınızda sizin adınıza TEMA Vakfı aracılığıyla bir fidan dikelim! 

  Üstelik kartınızı da fiziken teslim edilmesini beklemeden ister sanal kart oluşturup internet alışverişlerinizde, ister Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödeme işlemlerinizde anında kullanmaya başlayın!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Kampanya dönemi içerisinde ilk defa Maximum TEMA Kart alarak 1-31 Mart arasında yeni açılan Maximum TEMA Kart’ı ile harcama gerçekleştiren müşteriler kampanyaya dahildir. Alışverişlerde sektör kısıtı bulunmamaktadır.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: 31 Mart tarihine kadar Maximum TEMA Kart'ınızın kullanıma açılması ve kartınızla 5 Nisan tarihine kadar 1 TL ve üzerinde alışveriş yapmanız durumunda Banka tarafından 1 adet fidan bağışı gerçekleşecektir. Hâlihazırda Maximum TEMA Kart’ı olan müşterilerimizin ikinci yaptıkları Maximum TEMA Kart başvuruları kampanya kapsamında dikkate alınmayacaktır. 
   
  Ödül kullanımı: 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvuruda bulunan ve onaylanan kartı ile 5 Nisan 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) harcama gerçekleştiren müşteriler için TEMA Vakfı aracılığıyla fidan dikilecektir. Her bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Hediye fidanlar kampanya bitiş tarihi itibariyle 7 işgünü içerisinde bağışlanacak ve müşterilerin Bankamız sistemindeki kayıtlı mail adreslerine TEMA Vakfı e-bağış sertifikası gönderilerek bilgi verilecektir.