-

Geçmiş Kampanyalarımız

  • 30 Mart 2023 Maximum Kart'ınıza Mobilet'te Anadolu Efes - Manisa Büyükşehir Belediye Müsabakası Biletleri %10 İndirimli!

    2 Nisan tarihinde Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleşecek olan Anadolu Efes - Manisa Büyükşehir Belediye müsabakası biletlerinizi Maximum Kart'ınız ile alın %10 indirimden faydalanın. https://mobilet.com/tr/event/18801/

    Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç)

    Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

    Ek Koşullar: İndirim www.mobilet.com ve Mobilet uygulamalarından yapacağınız bilet alımlarında  kampanyalar alanında “Maximum Kart İndirimi” seçildiğinde uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır. İş Bankası ve Mobilet kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.