-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.6.2024 - 30.6.2024
SON 12 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında ekte yer alan işyerlerinden Maximiles Black ile tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri giyim alışverişlerinizde %5, toplamda 1.000 TL’ye varan indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. 

Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximiles Black asıl ve ek kredi kartları

Kampanyaya dâhil olan işlemler: Ekte yer alan işyerlerinin fiziki mağazalarından yapılacak işlemler kampanyaya dahildir. İlgili işyerlerinin online mağazaları kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya dahil iş yerleri için tıklayınız.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiMil ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya koşulları:

• Kampanya kapsamında ekte yer alan işyerlerinden tek seferde gerçekleştirilecek 10.000 TL ve üzeri alışverişlerden %5 indirim kazanılacaktır.

• Kampanya; Maximiles Black kredi kartlarına sunulan diğer özel indirimler ile birleştirilemez. 

• Kampanyadan indirim kazanılabilmesi için işlem öncesinde kampanyaya katılım yapılması gerekmektedir. 

• Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. 

• İndirim tutarı yansıdığında ve azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

• Ekte yer alan işyerlerinin fiziki mağazalarından yapılacak işlemler kampanyaya dahildir. İlgili işyerlerinin online mağazaları kampanya kapsamında değildir. 

• Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.

• Bir müşteri işlem başına ve kampanya süresi boyunca en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir. 

• Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır. 

• Kampanya Bankamız tarafından belirlenen kişilere özel olarak düzenlenmiş olup, yalnızca Banka tarafından SMS ile bilgilendirilen ve İşCep/Maximum Mobil’de kampanyayı görüntüleyebilen müşterilerimiz faydalanabilir. Banka tarafından belirlenen ve Banka tarafından SMS ile bilgilendirilen kişiler haricinde gelen katılım talepleri kabul edilmeyecektir.

Ek Koşullar: Sadece ekte yer alan markaların Maximum işyerlerinde yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Maximiles Black'le yapacağınız giyim alışverişlerinizde size özel %5 indirim!