-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 05 Eylül 2023 Türkiye İş Bankası Mastercard Logolu Kartınız ile Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında %50 İndirim!

  İş Bankası Mastercard® ve Maestro® logolu kartınızla Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında %50 indirimle yolculuk yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları:
  1. Kampanya kapsamında İş Bankası Mastercard® ve Maestro® logolu kartlara özel Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında yapılan ödemelerde %50 indirim uygulanacaktır.
  2. Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarındaki ödeme paneli üzerinden Türkiye İş Bankası Maestro® veya Mastercard® logolu Bankamatik Kartı, kredi kartı veya MaxiPara kartlar ile yapılması gerekmektedir.
  3. Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında Türkiye İş Bankası Mastercard sahiplerine %50 indirim kampanyası ayda en fazla 4 defa kullanılabilir. 
  4. İndirim bilet bedelinde uygulanmaktadır. Bilet bedeli 50 TL’dir. Kampanya kullanımı ardından kampanya katılımcıları 25 TL’lik ödeme yapacaktır.
  5. Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında Türkiye İş Bankası Mastercard® sahiplerine %50 indirim kampanyası diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  6. Mastercard® ve Galataport İstanbul kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  7. İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  8. Galataport İstanbul Deniz Dolmuşları ilk etapta Kadıköy – Galataport İstanbul ve Bebek – Galataport İstanbul arasında Arnavutköy, Ortaköy ve Beşiktaş iskelelerine de uğrayarak sefer yapacaktır. Sefer hatlarında ve saatlerinde değişiklik yapılabilir.
  9. Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  10. Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. • 14 Mart 2023 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Galataport İstanbul İndirim Kampanyası

  Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlarına özel 30 Haziran 2023 tarihine kadar Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında %50 indirim kampanyası


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanya Koşulları:

  1. Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kart sahiplerine %50 indirim kampanyası yalnızca Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında geçerlidir. 
  2. Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin, Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarındaki ödeme paneli üzerinden Türkiye İş Bankası Maestro veya Mastercard logolu Bankamatik Kartı, kredi kartı veya MaxiPara kartlar ile yapılması gerekmektedir.  
  3. Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında Türkiye İş Bankası Mastercard sahiplerine %50 indirim kampanyası ayda en fazla 8 defa kullanılabilir. 
  4. İndirim bilet bedelinde uygulanmaktadır. Bilet bedeli 25 TL’dir. Kampanya kullanımı ardından kampanya katılımcıları 12,5 TL’lik ödeme yapacaktır.
  5. Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında Türkiye İş Bankası Mastercard sahiplerine %50 indirim kampanyası diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  6. Mastercard ve Galataport İstanbul kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Galataport İstanbul Deniz Dolmuşları ilk etapta Kadıköy – Galataport İstanbul ve Bebek – Galataport İstanbul arasında Arnavutköy, Ortaköy ve Beşiktaş iskelelerine de uğrayarak sefer yapacaktır. 
  7. İş Bankası A.Ş.  kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  8. Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dâhil değildir.
  9. Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır