-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 09 Aralık 2022 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınıza Migros’ta 35 TL İndirim Kampanyası

  09 - 16 Aralık 2022 tarihleri arasında Masterpass’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard ve Maestro logolu banka/ ön ödemeli kartları ile Migros Hemen'den yapılacak 175 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL indirim 

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard ve Maestro logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik ve ön ödemeli kartları

  Kampanya Koşulları:

  Kampanya 09 - 16 Aralık 2022 tarihleri arasında Masterpass’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard ve Maestro logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik ve ön ödemeli kartları ile Migros Hemen'den yapılacak 175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  Kampanyadan yararlanabilmek için Masterpass üzerinden ödeme yapılıyor olması gereklidir.,
  35 TL tutarında anında indirimden faydalanmak için Migros Hemen web sitesi veya mobil uygulamasından en az 175 TL tutarında sepet oluşturulmalı ve ödeme seçeneklerinden Masterpass seçilmesi gereklidir.
  Ödeme sayfasında banka kartı bilgilerinizi girip, “Masterpass’e kaydet” seçeneğine tıklamanız ya da kayıtlı banka/ön ödemeli kartınızı eşleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından "İndirimi Uygula" butonuna tıkladığınızda ödemenizi anında 35 TL indirim ile tamamlayabilirsiniz.
  Kampanyadan yararlanabilmek için mobil cihazınızda Migros Hemen uygulamasının en güncel sürümünün yüklü olması gerekmektedir. 
  Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir.
  Kampanya kota ile sınırlıdır. Kota dolduğunda kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.
  Migros A.Ş ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  İş Bankası A.Ş.  kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.