-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.6.2024 - 31.8.2024
SON 74 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

​31 Ağustos 2024 tarihine kadar Maximum Pati Kart ile Havhav.com.tr’de gerçekleştireceğiniz aylık abonelik ödemenizde ilk kutuya %15 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

İndirimden yararlanabilmek için Maximum Pati Kart ile ödeme adımında “patikart15” kodunun kullanılması gerekmektedir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Pati Kart haricindeki Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartı, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar.

Ek Koşullar: %15 indirim Maximum Pati Kart ile Havhav.com.tr’den yapılacak ilk abonelikte geçerlidir. 6 aylık ve yıllık ödemelerde indirim geçerli değildir. Bir müşterimiz kampanyadan bir defa yararlanabilir. Maximum Pati Kart’a özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya, Havhav.com.tr imkanları ile sınırlıdır. Havhav.com.tr ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Maximum Pati Kart'a özel Havhav.com.tr’de aylık aboneliğe ilk kutu %15 indirimli!

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 12 Aralık 2023 Maximum Pati Kart'a özel Havhav.com.tr’de aylık aboneliğe ilk kutu %15 indirimli!

  29 Şubat 2024 tarihine kadar Maximum Pati Kart ile Havhav.com.tr’de gerçekleştireceğiniz aylık abonelik ödemenizde ilk kutuya %15 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

  Kampanya Detayları:

  İndirimden yararlanabilmek için Maximum Pati Kart ile ödeme adımında “patikart15” kodunun kullanılması gerekmektedir.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart  

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Pati Kart haricindeki Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartı, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar

  Ek Koşullar: %15 indirim Maximum Pati Kart ile Havhav.com.tr’den yapılacak ilk abonelikte geçerlidir. 6 aylık ve yıllık ödemelerde indirim geçerli değildir. Bir müşterimiz kampanyadan bir defa yararlanabilir. Maximum Pati Kart’a özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya, Havhav.com.tr imkanları ile sınırlıdır.

  Havhav.com.tr ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.