-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 08 Nisan 2022 Göztepe Maximum Kart’la Takımınıza Destek Olun!

  8-30 Nisan tarihleri arasında başvurulan ve onaylanan Göztepe logolu Maximum Kart ile 31 Mayıs’a kadar (bu tarih dahil) toplam 1.000 TL ve üzeri harcamaya ulaşın 200 TL MaxiPuan kazanın!

  Katılmak için: Kampanya katılım gerektirmemektedir.

  • Maximum Göztepe Kart’a tüm şubelerimizden veya GÖZGÖZ boşluk TC kimlik numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402’ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Göztepe Kart

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Kampanya kapsamındaki alışveriş tutarı toplamına, nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan/MaxiMil bozdurarak yapılan alışverişler, kampanya dönemi dışında yapılan taksitli alışverişlerin taksit tutarları, yatırım fonu alımları, altın biriktiren talimat kapsamında altın alımı, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler dahil edilmeyecektir. İş Bankası mensuplarının Göztepe logolu kart başvuruları kampanyaya dahil edilmeyecektir.

  Ödül kullanımı: 8-30 Nisan 2022 tarihleri arasında Göztepe logolu Maximum Kart’a başvuruda bulunan ve onaylanan kart ile 31 Mayıs 2022 tarihine kadar (bu tarih dahil) toplam 1.000 TL ve üzeri harcama gerçekleştiren müşterilerimiz 200 TL MaxiPuan kazanacaktır. Her bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecek olup kazanılabilecek MaxiPuan tutarı azami 200 TL’dir.  Kazanılan MaxiPuanlar kampanya bitiş tarihi itibariyle 10 işgünü içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanların yüklenebilmesi için yükleme anında kartların kullanıma açık olması gerekmektedir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022 (bu tarih dâhil)’dir.