-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 20 Nisan 2023 Maximum'dan GAP Mağazalarında 150 TL İndirim Fırsatı!

  Alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 20 Nisan - 14 Mayıs 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla GAP mağazalarından ve gap.com.tr adresinden tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişte 150 TL indirim kazanın! 


  Kampanya katılımlı olup katılımınız kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Uygulamayı telefonunuza indirin


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Kampanya GAP mağazaları ve gap.com.tr adresinde bulunan Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. 

  İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.