-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2022 Çocuğum için BES hesabı açtıranlara Budizzz’den %20 indirim fırsatı!

  İş Bankası aracılığıyla Çocuğum için BES hesabı açtıranlara Budizzz’den %20 indirim fırsatı!
   
  Kampanyadan İş Bankası şubeleri veya İşCep’ten AHE Mobil’e şifresiz bağlanarak Anadolu Hayat Emeklilik’ten Çocuğum için BES hesabı açtıran müşterilerimiz yararlanabilecektir. 1-31 Mart 2022 tarihleri arası belirtilen kanallar aracılığı ile Çocuğum için BES hesabı açtırıp Maximum Mobil içerisinden kampanyaya katıldığınızda 1 hafta içerisinde SMS ile indirim kodunuz iletilecektir.

  İndirim kodu ile 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartlarınızla Budizzz.com’dan yapacağınız peşin alışverişlerde %20 indirimden yararlanabilirsiniz. Üstelik, alışverişiniz kitap hediyeli!
   
  Nasıl Katılabilirsiniz?          
  Maximum Mobil’den kampanyaya katıldıktan sonra 1 hafta içerisinde tarafınıza SMS ile iletilen indirim kodunun budizzz.com’da ödeme adımında yer alan indirim kodu alanına girmeniz gerekmektedir.
   
  Kampanya Koşulları:
  1.  Kampanya kişiye özel olup, sadece İş Bankası şubeleri veya İşCep’ten AHE Mobil’e şifresiz bağlanarak kampanya döneminde Anadolu Hayat Emeklilik Çocuğum için BES hesabı açtıracak olan müşteriler kampanyamızdan yararlanabilir.
  2.  Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil içerisinde size özel olarak tanımlanmış olan kampanyanın “katıl” butonuna basarak katılım sağlamanız gerekmektedir. Kampanyaya katılımınız sonrası 1 hafta içerisinde SMS ile ulaşacak olan promosyon kodunu ödeme esnasında  www.budizzz.com'da yer alan indirim kodu alanına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu alana giriş yapıldıktan sonra indirim otomatik olarak uygulanacaktır.
  3.  Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
  4.  Minimum sepet tutarı 250 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim geçerli olacaktır. Ayrıca kendilerine iletilen kod ile alışveriş yapan tüm müşterilerimize Budizzz üyeliği gerekmeden “Sağlıklı Bir Bebek Uykusunun 10 Sırrı” kitabı ürünle birlikte barkod olarak ücretsiz gönderilecektir.
  5.  Kodlar 1 Mart -31 Mart 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartları ile www.budizzz.com  adresinden yapılacak peşin alışverişlerde geçerli olup kampanya kapsamında sepet tutarı üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.
  6.  Kampanyaya dahil kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç, İş'te Üniversiteli Kredi Kartı) ve İş Bankası Bankamatik kartları.
  7.  Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenizi İş Bankası kredi kartlarından biri veya Bankamatik Kartı’nız ile yapmanız gerekmektedir.
  8.  Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  9.  İş Bankası ve Budizzz kampanyayı  durdurma veya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  10. Anadolu Hayat Emeklilik Çocuğum için BES ürününü İşCep üzerinden AHE mobil uygulamasına geçerek veya Şubelerimizden satın alabilirsiniz.