-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 21 Temmuz 2022 Boyner Özel Markalarda Ek %20 İndirim!

  Maximum Kart’ınız ile 21-25 Temmuz 2022 tarihleri arasında Boyner Mağazaları ve Boyner.com.tr'de Boyner özel markalarından yapacağınız İlkbahar&Yaz ve Sonbahar&Kış sezonu alışverişlerinizde ek %20 İndirim! Üstelik vade farksız 6 aya kadar taksit fırsatıyla!

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart), MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

  Ek Koşullar: Ek %20 indirim yalnızca Boyner özel markalarından yapılacak ürüne uygulanacaktır (Boyner Özel Markalar: Fabrika, Limon Company, Aeropostale, National Geographic, T-Box, Cotton Bar, Mammaramma, Funky Rocks, Barbie ve Sweaters). İndirim kasa görevlisi tarafından otomatik uygulanacaktır. Online alışverişlerde BNK20 kodu kullanılarak kampanyadan yararlanılabilir. Kampanya, kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalar bir arada kullanılamaz. İndirim, toplu alımlarda ve Outlet mağazalarında geçerli değildir. Kampanya sadece Boyner özel markaların İlkbahar&Yaz ve Sonbahar&Kış sezonu ürünleri için geçerlidir. 

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.​