-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Mart 2022 Bankamatik Kartı'nıza 100 TL MaxiPuan!

  1-31 Mart 2022 tarihleri arasında Bankamatik Kartı’nızla tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: Kampanyaya yalnızca İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları ve Maximum Genç Bankamatik Kartı ile yapılan işlemler dahildir.
   
  Temassız özellikli Bankamatik Kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri, Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri ile internetten yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
   
  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Kampanyaya yalnızca İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları ve Maximum Genç Bankamatik Kartı ile yapılan işlemler dahildir. İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları ve Maximum Genç Bankamatik Kartı dışında herhangi bir kredi kartı, ön ödemeli kart ya da ticari nitelikli kartlarla yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir.
   
  Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, sigorta ve prim ödemeleri ve fatura ödemeleri alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.
   
  Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuan’lar 6 Nisan 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilecek ilk işlem sonrasında yüklenecek ödül türü otomatik olarak belirlenecek olup değişiklik yapılması mümkün olmayacaktır.
   
  Koşullar: Bireysel Bankamatik Kartı ile aynı gün aynı işyerinden 150 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerden sadece 1 tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, kampanya kapsamında MaxiPuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.