-
KAMPANYA TARİHLERİ : 25.1.2024 - 12.3.2024
Süre Doldu

​Kampanya Ayrıntıları

Kampanya Ayrıntıları: Size özel 12 Mart 2024'e kadar araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye iş yerlerinden Maximum Kart'ınız ile toplamda 10.000 TL harcayın, 250 TL MaxiPuan kazanın.

Kampanyadan faydalanmak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız ve harcama koşullarına uygun işlem yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar.

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Aidatsız Kartlar, Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartları ve Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek koşullar: Kampanya size özel olup başkasına devredilemez veya aktarılamaz. MaxiPuanlarınız 28 Mart 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Nisan 2024'tür. MaxiPuanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mayıs 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMile dönüştürüle​bilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar, Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve İndirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanya dönemi 25 Ocak - 12 Mart 2024'tür. Müşterinin ilgili dönemde kampanyaya dahil üye iş yerlerinden toplamda 10.000 TL harcama yapması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 250 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Araç Bakım-Lastik Sektöründe Size Özel 250 TL MaxiPuan!